602 642 180 biuro@happyhello.pl

Nasza szkoła

Witaj w HAPPY HELLO!
Jesteśmy po to, by porozumiewanie się w językach obcych przychodziło Ci z łatwością.

Dbamy o każdego ucznia. Tego małego i tego większego – u nas punktem wyjścia jesteś TY, twoje możliwości oraz zapotrzebowanie językowe. Chcemy Ciebie poznać, sprecyzować twoje cele i potrzeby i dopiero wtedy dobrać odpowiednią strategię językową. Razem określimy gdzie chcemy dojść i na czym mamy się skupić.

W nauce wykorzystujemy metodę komunikatywną, której celem jest rozwijanie umiejętności językowych na potrzeby efektywnego porozumiewania się.

Nasze zajęcia opierają się zatem na nauce języka wykorzystywanego w życiu codziennym, niezbędnych słów, zwrotów oraz struktur językowych umożliwiających skuteczną komunikację.

Nasi lektorzy to profesjonaliści i eksperci do zadań specjalnych. Poza wysokim poziomem języka posiadają niezbędne wykształcenie oraz szkolenia pozwalające im prowadzić zajęcia językowe.

Prowadzimy zajęcia indywidualne i w małych grupach. Otwieramy się na język i przełamujemy blokady. Działamy tak, abyś w pełni mógł rozwijać swój potencjał językowy.

Skoro trafiłeś na tę stronę to znak, że chcesz się nauczyć języka obcego. Uczymy w miłej atmosferze, nasi lektorzy mają wieloletnie doświadczenie a nasz metodyk czuwa nad wysoką jakością zajęć – dzięki temu z nami języki szybko przestaną być Ci obce! Przekonaj się sam i przyjdź na lekcję próbną.

Uczymy angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz niemieckiego na lekcjach grupowych i indywidualnych. Najmłodsze dzieci (2-7 lat) uczymy angielskiego metodą Teddy Eddie, kontynuacją małego misia jest jego starszy brat Savvy Ed – jesteśmy licencjonowaną placówką, a nasi lektorzy przechodzą regularne szkolenia.

Nowe dzieci szkolne rozpoczynają kurs Junior. Uczymy również młodzież gimnazjalną oraz licealną. Dorosłych uczymy na kursach grupowych oraz indywidualnych.

Dołącz do nas!

Ostrów Wlkp.

ul. Waryńskiego 25

Nowe Skalmierzyce

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp.
ul. Okólna 8

TELEFON

602 642 180

E-MAIL

biuro@happyhello.pl